czwartek, 26 grudnia 2013

Spóźnione życzena świąteczne i noworoczne :)

Witajcie :)
Wiem, że powinnam to zrobić 24 grudnia albo wcześniej ale przez natłok wszystkich obowiązków nie miałam siły siedzieć przy komputerze.
W każdym razie wszystkim chciałam bardzo gorąco podziękować za życzenia, starałam sie na wszystkie odpisać indywidualnie ale jeśli kogoś pominęłam to przepraszam i oczywiście życzę Wesołych Świąt.
Wiem, że dziś już trochę późno ale w tym ostatnim świątecznym dniu chciałam Wam wszystkim życzyć dużo rodzinnego ciepła, radości i spokoju. Żeby czas spędzony z rodziną i bliskimi był ukojeniem wszystkich nerwów i trosk, które zbierały się w nas w ciągu roku.

A ponieważ ze świątecznymi życzeniami się troszkę spóźniłam to z okazji zbliżającego się Nowego Roku chciałabym wszystkim życzyć dużo, dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności. Wiele ciepła i miłości w rodzinnym gronie i samych szczęśliwych i pogodnych dni. Wszystkim rękodzielnikom a także tym, którzy się do rękodzieła się przymierzają masy nowych pomysłów i wytrwałości w ich realizacji. 
Zaś wszystkim bez wyjątku spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, planów i postanowień. A także wszystkiego czego sami sobie indywidualnie życzycie! 
Wszystkiego dobrego :)


 Oliwka :)

3 komentarze: