sobota, 7 lutego 2015

Podziękowania komunijne :)

Początek lutego, a ja lepię aniołki komunijne :) Podziwiam osoby, który potrafią wszystko wcześniej zaplanować i zadbać o to, żeby kupić i przygotować pewne rzeczy na długo przed czasem. Ja najczęściej robię wszystko na ostatnią chwilę i zawsze wydaje mi się, że mam jeszcze dużo czasu :)
Dzisiejsze aniołeczki polecą do jednej z moich pierwszych klientek. Pani, która zamówiła u mnie anioła kiedy jeszcze prowadziłam bloga na pingerze i jak myślę, ciężko było trafić w Internecie na jakąś moją pracę :)
Wpadam dziś na krótko bo muszę troszkę ogarnąć dom z racji wolnej soboty i zbierać się powoli do szkoły. Co prawda mam wolne ale dziś zabawa choinkowa więc mam wpaść pstryknąć kilka zdjęć.
Wczoraj kilkoro uczniów nawet pytało się mnie czy będę, czego w ogóle się nie spodziewałam. To miłe z ich strony. Jakoś tak poczułam się częścią tej ich społeczności- pewnie nawet nie zdają sobie z tego sprawy :)
Dlatego uciekam i zostawiam Was ze zdjęciami. Wzór  aniołków znany ale mimo wszystko nie zaszkodzi się z nimi raz jeszcze pokazać :)
Przy okazji jeszcze pokaże Wam serduszka podziękowania ślubne, które cały czas czekały na kilka zdjęć i wreszcie nadszedł ich czas :)

AAAaaa i przypominam o konkursie! Można zrobić ciekawe zdjęcie z jakąś moją praca albo sugerujące, że chcecie taką prace otrzymać lub udostępnić u siebie informacje o konkursie. Wszystkie szczegóły tu Konkurs .

Pozdrawiam Was cieplutko :)
Oliwka

12 komentarzy:

 1. Aniołki są śliczne jednak dziś moje serce skradły serduszka z różami. Są przepiękne :).

  OdpowiedzUsuń
 2. aniołeczki jak zawsze śliczne, ale serducha dla mnie bobma) bardzo urocze:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aniołki są przepiękne, ale to różyczki podbiły moje serce :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie śliczne te aniołeczki!!!! Przesłodkie!

  OdpowiedzUsuń
 5. śliczne, słodkie, landrynkowe, piękne kolory!

  OdpowiedzUsuń
 6. ładne te aniołki ;)
  http://weronika-okoniewska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. takie proste serduszka a ile uroku :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jaka jest cena takich aniołków? Pozdrawiam nina-c@wp.pl

  OdpowiedzUsuń